PARTNEŘI A STAVEBNÍ TECHNOLOGIE

Ne 100 tuctových, ale tucet 100% projektů!

Projekty tvoříme s vysokou precizností, dbajíc na jejich praktickou použitelnost, výstavbovou racionalitu a provozní ekonomiku. Preferujeme kvalitu před kvantitou. Menší množství projektů v naší nabídce nám umožní věnovat víc pozornosti při jejich návrzích, vizualizacích a aktualizacích.

Kotle, rekuperace a klimatizace

Kotle přináší špičkovou úroveň komfortu vytápění, které se automaticky přizpůsobí vašemu domu a zamezí zbytečnému přetápění nebo vychládání. Rekuperační jednotka automaticky zajistí větráni vašeho domu.

Střešní krytiny a další produkty

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Vyrábíme a dodáváme na trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 (jako první v ČR) ocenění kvality Czech Made.

MODERNÍ MATERIÁL S BOHATOU TRADICÍ

V závodu v Zemianskych Kostoľanech byl před více než 50-ti lety v Československu poprvé vyroben pórobeton. Od těch dob popularita tohoto stavebního materiálu u odborné i laické veřejnosti stoupá. Oblíbeným se stal díky svým mimořádným vlastnostem, které umožňují stavět rychle a jednoduše, a bydlet moderně, zdravě a pohodlně.

Ytong – Kompletní stavební řešení od sklepa po střechu

Pomůžeme vám s výběrem vhodného typu materiálu a spočítáme, kolik ho budete potřebovat. Chci spočítat materiál a cenu. Dojděte k vysněnému cíli s námi. Ukážeme vám, jak postavit dům snů od sklepa až po střechu. Rychle a jednoduše.

KVH – masivní konstrukční dřevo

Profily KVH z masivního dřeva jsou čtyřstranně hoblované profily z jehličnatého (převážně smrkového) dřeva se sraženými hranami. Profily jsou technicky vysušeny na vlhkost 15 % (±3 %). Masivní konstrukční dřevo KVH se nejčastěji využívá pro nosné konstrukce dřevostaveb a střešní konstrukce. S výhodou lze KVH profily použít pro realizaci krovů pohledových z interiéru.

Plastová okna, Euro okna, hliníková okna a doplňky

Společnost byla založena v roce 1994. Od svého založení se zabývá výrobou plastových oken a dveří a provádí i jejich montáž. Je také dodavatelem veškerých doplňků k oknům. V roce 1997 rozšířila svůj výrobní program o výrobu dřevěných EURO oken. Na vzrůstající zájem o výměnu vstupů do panelových a bytových domů reagovala firma OKNO zavedením výroby dveří a výkladců z hliníku.

Interiérové dveře Invado

Námi dodávané interiérové dveře Invado jsou velice kvalitní a propracované v každém detailu a nadchnou i toho nejnáročnějšího zákazníka jak svým designem tak svou kvalitou. Interiérové dveře Invado se prezentují moderním designem spojeným s vysokou kvalitou zpracování v každém detailu. Odstíny dekorů používaných při samotné výrobě dveří, se vzájemně doplňují s moderními odstíny dnešních používaných podlah, obkladů a také nábytku.

KOUPELNY JAS

Jsme předním prodejcem keramických obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení v České republice. Poskytujeme kompletní služby od grafického návrhu až po dopravu včetně montáže doporučenými odbornými pracovníky.
To vše pro standardní i luxusní koupelny. Většina zboží skladem a k okamžitému odběru na všech našich devíti prodejnách.

Kuchyně

Hledáte kuchyňskou linku za super cenu? Chcete, aby byla navíc kvalitní i krásná na pohled? V kolekcích pro rok 2019 si zaručeně vyberete! Můžete si vybrat z typizovaných (nejprodávanější) v určitých rozměrech nebo sektorových kuchyňských linek v široké paletě designů. Všechny vás ale potěší obrovskou slevou z doporučených cen! Moderní kuchyně, levné kuchyně – to jsou kuchyně od Nábytek Helcel.

Eshop se zárukou kamenného obchodu!

Prodáváme zdravotně nezávadné podlahy od kvalitních výrobců. Vinylové podlahy, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, PVC a CV podlahy, korkové podlahy, koberce.

STŘÍKANÁ IZOLACE SKVĚLÁ VOLBA PRO VAŠE BYDLENÍ

V dnešní době lidem záleží na kvalitní tepelné izolaci, protože si uvědomují jak klíčovou úlohu hraje pro komfortní bydlení, ale hlavně na úspory za energie a nízké náklady na bydlení. Na kvalitní tepelnou izolaci je potřeba nahlížet jako na investici s vysokou mírou zhodnocení. Kvalitní tepelná izolace se sama zaplatí a dále šetří nemalé finanční prostředky za energie. Je velký rozdíl platit za energie cca 50.000,- Kč nebo jen pár tisíc ročně.

Jsme váš komplexní dodavatel a rádce při stavbě.

Filozofie společnosti TRADIX je založena na poskytování komplexních služeb zákazníkům v oblasti prodeje stavebních materiálů a realizace staveb. Jsme stavaři s rozumem i srdcem a svému oboru skutečně rozumíme ve všech jeho oblastech. Nestačí nám dodávat zákazníkovi kvalitní materiály a služby, ale chceme být také důvěryhodným a seriózním partnerem a rádcem při stavbě ve všech jejích etapách.

O nás

Na stránkách www.dek.cz lze nakupovat stavební materiály, nářadí a doplňky ze sortimentu společnosti Stavebniny DEK a.s. Zároveň je možné si rezervovat a půjčovat stavební stroje a nářadí.

Geodetické práce, dělení a vytyčení hranic pozemků, geometrické plány, podklady pro projektovou činnost. Vytvářím základní a účelové mapy. Provádíme měření inženýrských sítí.