...

Naše služby

Konzultace a poradna

Pomůžeme s výběrem vhodného domu pro Vaše potřeby, poradíme jaký dům a jaká konstrukce se hodí na Vámi vybraný pozemek.

Projektová dokumentace

Projekt a průvodní technická zpráva k domu je již zahrnuta v ceně domu a to i možné změny dispozice, popřípadě změna rozměru domu. O projekt se postará náš spolupracující projektant s dlouholetou praxí, se zkušenostmi také z oboru přípravy investic, realizace zakázek, inženýrské činnosti, stavebního práva. Stavební fakulu VUT v Brně, kterou absolvoval v roce 1978. V roce 1998 získal osvědčení o autorizaci v oboru pozemní stavby a stal jsem se členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků.

Blower Door test

Blower-door test je detekční metoda na zjišťování vzduchotěsnosti obálky budovy a tím i k zjištění energetické náročnosti domu. Při vadách vzduchotěsnosti oken, stěn či střechy totiž dochází k významným únikům tepla a tím i větší náročnosti na vytápění. Nejčastěji se používá pro lokalizaci netěsnosti u pasivních domůroubenek nebo podkrovních bytů, kdy se obvodová stěna skládá z více konstrukčních prvků a tak je náchylnější na různé netěsnosti.

Hypoteční kalkulačka

Financování výstavby hypotečním úvěrem není jednoduchá záležitost. Ve spoustu věcí a postupů čerpání se podstatně liší od klasické hypotéky na pořízení třeba bytu. Všechny banky na našem trhu neumějí financovat výstavbu, obraťte na nás, máme zkušenosti a vyškoleného odborného poradce na tento druh financování.

Máte zájem o naše služby?

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.